Κάντιθ – Σαραγόσα με επιστροφή* πονταρίσματος αν σημειωθούν τα περισσότερα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο!

Με 7 ισοπαλίες και μία ήττα, η Κάντιθ έπεσε από τις θέσεις που οδηγούν στα Play off ανόδου, αλλά με νίκη επί της Σαραγόσα θα βρεθεί και πάλι μέσα στο παιχνίδι για τη διεκδίκηση ενός εισιτηρίου για την Primera Division. Η Σαραγόσα με τη σειρά της με 4 νίκες και μία ισοπαλία σε 6 αγωνιστικές έχει βρεθεί εντός Play off και στα 4 τελευταία παιχνίδια θέλει να παραμείνει στην πρώτη εξάδα με σκοπό να ξαναβρεθεί στην πρώτη κατηγορία μετά από 5 χρόνια!

10% επιστροφή* στις απώλειες και 180+ ειδικά στοιχήματα στον αγώνα Φούλαμ – Ντέρμπι!

Η Ντέρμπι έκανε ένα σημαντικό βήμα κερδίζοντας το πρώτο ματς (1-0) στην έδρα της για να βρεθεί στον τελικό του Γουέμπλεϊ. Αντίθετα, η Φούλαμ συνέχισε το σερί αρνητικών αποτελεσμάτων σε Play Off με 7 ματς χωρίς νίκη και θα κυνηγήσει μία ανατροπή στο δεύτερο παιχνίδι, κάτι που δεν έχει καταφέρει καμία ομάδα από το 1995.

Τζάκποτ* στο Predictor

H ώρα του πρώτου γκολ χαρίζει μετρητά*! Μάντεψε το ακριβές λεπτό που θα μπει το πρώτο γκολ σε δύο αγώνες δηλώνοντας συμμετοχή με την εβδομαδιαία σου “Πρόβλεψη” και γίνε εσύ ο παίκτης της εβδομάδας που θα κερδίσει το μεγάλο έπαθλο*.

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 1114 | Υπεύθυνο Παιχνίδι * Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.