10% επιστροφή* στις απώλειες και 190+ ειδικά στοιχήματα στον αγώνα Σουόνσι – Σαουθάμπτον!

Ο νικητής της αναμέτρησης κατά πάσα πιθανότητα θα κερδίσει μία θέση στην Premier League της επόμενης περιόδου, αφού οι 2 ομάδες ισοβαθμούν στους 33 βαθμούς με τους Σαιντς να έχουν πλεονέκτημα λόγω διαφοράς τερμάτων. Το ματς του πρώτου γύρου στο Saint Mary’s έληξε 0-0, αποτέλεσμα συνηθισμένο στις μεταξύ τους αναμετρήσεις αφού και οι προηγούμενοι 8 από τους 10 αγώνες τελείωσαν με under 2,5 και στο πρώτο ημίχρονο είχε σημειωθεί το πολύ ένα γκολ.

Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς – Νιου Όρλεανς Πέλικανς με επιστροφή* πονταρίσματος αν o Στέφεν Κάρι αναδειχθεί πρώτος σκόρερ στην αναμέτρηση!

Οι Γουόριορς είναι μόλις μία νίκη μακρυά από τους τελικούς της Δύσης αφού έσπασαν την έδρα των Πέλικανς στο τέταρτο παιχνίδι της σειράς με τους Ντουράντ και Κάρι να σημειώνουν 61 από τους 118 πόντους της ομάδας τους. Η παρέα του Στέφεν Κάρι θέλει να βρεθεί για 4η συνεχόμενη φορά σε τελικούς περιφέρειας, όπου τις προηγούμενες 3 πήρε το εισιτήριο για τον τελικό και κέρδισε 2 φορές τον τίτλο του Πρωταθλητή.

Προσφορά* Predictor!

H ώρα του πρώτου γκολ χαρίζει μετρητά*! Μάντεψε το ακριβές λεπτό που θα μπει το πρώτο γκολ σε δύο αγώνες δηλώνοντας συμμετοχή με την εβδομαδιαία σου “Πρόβλεψη” και γίνε εσύ ο παίκτης της εβδομάδας που θα κερδίσει το μεγάλο έπαθλο*.

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 1114 | Υπεύθυνο Παιχνίδι * Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.