Σεβίλλη – Σοσιεδάδ με 10% επιστροφή* και 180+ ειδικά στοιχήματα!

Στο κυνήγι της 6ης θέσης που οδηγεί στην Ευρώπη βρίσκονται οι δύο ομάδες με 6 και 8 βαθμούς να τους χωρίζουν από την Βιγιαρεάλ που έχει πλεονέκτημα για το Ευρωπαϊκό εισιτήριο. Στις 4 τελευταίες μεταξύ τους αναμετρήσεις σημειώνεται τουλάχιστον ένα γκολ από το ημίχρονο, ενώ 4 / 6 σκοράρουν και οι δύο.

Νιου Όρλεανς Πέλικανς – Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς με επιστροφή* πονταρίσματος αν o Κέβιν Ντουράντ αναδειχθεί πρώτος σκόρερ στην αναμέτρηση!

Με τους Κάρι και Ντουράντ σε μεγάλη βραδιά οι Γουόριορς έκαναν σχετικά εύκολα το 2-0 και διατήρησαν το πλεονέκτημα έδρας. Η σειρά τώρα μεταφέρεται στη Νέα Ορλεάνη όπου οι Πέλικανς καλούνται να κάνουν την υπέρβαση κερδίζοντας τα παιχνίδια εντός έδρας απέναντι στους περσινούς πρωταθλητές.

Προσφορά* Predictor!

H ώρα του πρώτου γκολ χαρίζει μετρητά*! Μάντεψε το ακριβές λεπτό που θα μπει το πρώτο γκολ σε δύο αγώνες δηλώνοντας συμμετοχή με την εβδομαδιαία σου “Πρόβλεψη” και γίνε εσύ ο παίκτης της εβδομάδας που θα κερδίσει το μεγάλο έπαθλο*.