Τορόντο Ράπτορς – Κλίβελαντ Καβαλίερς με επιστροφή* πονταρίσματος αν o Λεμπρόν Τζέιμς αναδειχθεί πρώτος σκόρερ στην αναμέτρηση!

Πρώτη αναμέτρηση για τα ημιτελικά της ανατολικής περιφέρειας με τη σειρά να ξεκινάει από το Air Canada Centre του Τορόντο. Οι Ράπτος απέκλεισαν σχετικά εύκολα τους Γουίζαρντς με 4-2, ενώ οι Καβαλίερς κατάφεραν να πάρουν την πρόκριση στο 7ο παιχνίδι χάρη σε άλλο ένα καταπληκτικό παιχνίδι του Λεμπρόν, ο οποίος διανύει μία από τις καλύτερες σεζόν στο NBA με 34,4 μ.ο. πόντων σε κάθε ματς.

Ρεάλ Μαδρίτης – Μπάγερν με μεγάλη προσφορά* για όλους τους παίκτες και 230+ ειδικά στοιχήματα!

Η Ρεάλ μετά την επικράτηση με 2-1 στο Μόναχο απέκτησε προβάδισμα για την συμμετοχή της σε ένα ακόμη τελικό της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης. Αν καταφέρει να πάρει το εισιτήριο για το Κίεβο θα είναι ο τρίτος συνεχόμενος και ο τέταρτος σε πέντε χρόνια. Πέρσι για την προημιτελική φάση η Ρεάλ είχε φύγει από το Μόναχο με το ίδιο σκορ(2-1), στο Σαντιάγο Μπερναμπέου όμως η Μπάγερν έστειλε το ματς στην παράταση όπου μίλησε η κλάση του Ρονάλντο ο οποίος με δύο γκολ έδωσε το εισιτήριο στους Μαδριλένους.

Προσφορά* Predictor!

H ώρα του πρώτου γκολ χαρίζει μετρητά*! Μάντεψε το ακριβές λεπτό που θα μπει το πρώτο γκολ σε δύο αγώνες δηλώνοντας συμμετοχή με την εβδομαδιαία σου “Πρόβλεψη” και γίνε εσύ ο παίκτης της εβδομάδας που θα κερδίσει το μεγάλο έπαθλο*.

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 1114 | Υπεύθυνο Παιχνίδι