bet365

Στα πλαίσια της δεύτερης αγωνιστικής στο UEFA Nations League, η Βοσνία φιλοξενεί την Πολωνία (21:45) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Αήττητη για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι παρέμεινε η Βοσνία, μετά και τη νίκη επί του Λιχτενστάιν (0-3 εκτός). Για την πρώτη αγωνιστική του UEFA Nations League, το σύνολο του Ντούσαν Μπάγεβιτς φιλοξενήθηκε από την Ιταλία, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Παρότι προηγήθηκε στο 57′ με τον Ντζέκο, εν τέλει δέχθηκε την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, δέκα λεπτά αργότερα. Σημειώθηκε 2-3 Goals, στα τέσσερα τελευταία επίσημα παιχνίδια της.

Επιστροφή στις ήττες για την Πολωνία, μετά από πέντε αναμετρήσεις, μετρώντας τέσσερις νίκες και μια ισοπαλία. Για την πρώτη αγωνιστική του UEFA Nations League, το σύνολο του Γιέρζι Μπρζέτσεκ φιλοξενήθηκε από την Ολλανδία, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 61ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε No Goal, στα εννέα από τα έντεκα τελευταία επίσημα παιχνίδια της.