bet365 logo

Στα πλαίσια των προκριματικών του Euro 2020, η Βοσνία φιλοξενεί την Ιταλία (21:45) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Στα αρνητικά αποτελέσματα επέστρεψε η Βοσνία, μετά και τη νίκη που πήρε επί της Φινλανδίας (4-1 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ρόμπερτ Προσινέτσκι φιλοξενήθηκε από την Ελλάδα, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1. Μπορεί να βρέθηκε πίσω στο 30′, κατάφερε ωστόσο να ισοφαρίσει προσωρινά σε 1-1 με τον Γκόγιακ, πριν δεχθεί και δεύτερο τέρμα, δυο λεπτά πριν από το φινάλε, με το αυτογκόλ του Κοβάσεβιτς. Σημειώθηκε Over 2.5 και στα πέντε τελευταία της παιχνίδια στα προκριματικά.

Μετά από οκτώ αναμετρήσεις σε αυτά τα προκριματικά, η Ιταλία έχει το απόλυτο. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ρομπέρτο Μαντσίνι φιλοξενήθηκε από το Λιχτενστάιν, στην έδρα του οποίου πανηγύρισε το διπλό, επικρατώντας με το εντυπωσιακό 0-5. Οι Μπερναρντέσι (2′), Μπελότι (70′, 90’+2), Ρομανιόλι (77′) και Ελ Σαραουί (82′) σημείωσαν τα τέρματα που της χάρισαν τη νίκη. Σημειώθηκε Over 2.5 και στα επτά τελευταία της παιχνίδια στα προκριματικά.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.