bet365

Στα πλαίσια της τρίτης αγωνιστικής στην Ekstraklasa, η Βίσλα Πλοκ φιλοξενεί την Λέγκια Βαρσοβίας (21:30) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Τη δεύτερη ισοπαλία της σε ισάριθμες αναμετρήσεις στο φετινό πρωτάθλημα απέσπασε η Βίσλα Πλοκ, μετά και από εκείνη με αντίπαλο τη Σταλ Μιέλεκ (1-1 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ράντοσλαβ Σομπολέβσκι φιλοξενήθηκε από τη Λεχ Πόζναν, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2. Προηγήθηκε με το πέναλτι του Σβοχ (πεν. 17′), δέχθηκε την ανατροπή (56′, 68′), για να ισοφαρίσει στο 88ο λεπτό με το πέναλτι του Τισίνσκι. Σημειώθηκε Goal/Goal, στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Πρώτη ήττα στο φετινό πρωτάθλημα για τη Λέγκια Βαρβοσίας, μετά και τη νίκη κόντρα στη Τσεστόχοβα (1-2 εκτός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Αλεξάνταρ Βούκοβιτς φιλοξένησε τη Γιαγκελόνια, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 1-2. Βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα (19′, 28′), για να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα με το τέρμα του Πέκχαρτ, στο 59ο λεπτό. Σημειώθηκε Goal/Goal και Over 2.5, στα τρία τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.