Στα πλαίσια της έβδομης αγωνιστικής στη La Liga, η Βιγιαρεάλ φιλοξενεί τη Μπέτις (22:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Επιστροφή στις ήττες για τη Βιγιαρεάλ, μετά από τρεις αναμετρήσεις, όπου μετρούσε δυο νίκες και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Χάβι Καγιέχα φιλοξενήθηκε από τη Μπαρτσελόνα, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 2-1. Βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα με τη συμπλήρωση ενός τετάρτου, και κατάφερε απλά να μειώσει στο τελικό αποτέλεσμα, με τον Σάντι Καθόρλα, στο 44ο λεπτό. Σημειώθηκε Over 2.5 στα πέντε από τα έξι φετινά της παιχνίδια. Σε τρία εντός έδρας ματς στο φετινό πρωτάθλημα μετράει μια νίκη και δυο ισοπαλίες.

Αήττητη εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις η Μπέτις, όπου και μετράει από δυο νίκες και ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ρούμπι φιλοξένησε τη Λεβάντε, κόντρα στην οποία πήρε τη νίκη με 3-1. Βρέθηκε πίσω στο έβδομο μόλις λεπτό, για να κάνει την ανατροπή και να επικρατήσει, με τα τέρματα των Μορόν (45’+3, 48′) και Μπόρχα Ιγκλέσιας (67′). Σημειώθηκε G/G στα πέντε από τα έξι φετινά της παιχνίδια. Σε δυο εκτός έδρας ματς στο φετινό πρωτάθλημα μετράει μια ισοπαλία και μια ήττα.