Ένα πολύ ενδιαφέρον παιχνίδι διεξάγεται το βράδυ της Τρίτης (27/11, 22:00) στο Ολίμπικο της Ρώμης, εκεί όπου η Ρόμα υποδέχεται τη Ρεάλ Μαδρίτης και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με μεγάλη γκάμα αγορών!

Στην κορυφή της βαθμολογίας του ομίλου τους φιγουράρουν οι δύο ομάδες, όποια από τις δύο κερδίσει σήμερα θα “κλειδώσει” την πρόκριση στην επόμενη φάση, ενώ θα κάνει σημαντικό βήμα για την κατάκτηση της 1η θέσης, για την οποία έχει προβάδισμα η “βασίλισσα”, καθώς κέρδισε με 3-0 στο παιχνίδι με του Ρωμαίους στη Μαδρίτη. Οι “μερένχες” μπορεί να τα καταφέρνουν καλά στην κορυφαία διασυλλογική διοργάνωση, ωστόσο εντός συνόρων συνεχίζουν να προβληματίζουν. Πήγε στο ματς του Σαββάτου εκτός έδρας με αντίπαλο την Έιμπαρ έχοντας σερί τεσσάρων νικών, ωστόσο παρουσιάστηκε αγνώριστη και ηττήθηκε με 3-0, με τη διαφορά της από την κορυφή να είναι έξι βαθμοί.

Η Ρόμα, από την πλευρά της, “γκέλαρε” εκτός έδρας απέναντι στην Ουντινέζε, από την οποία ηττήθηκε με 1-0 για το ιταλικό πρωτάθλημα. Σε επίπεδο Τσάμπιονς Λιγκ, βέβαια, προέρχεται από τρεις διαδοχικές νίκες, κόντρα σε Βικτόρια Πλζεν (5-0 εντός) και ΤΣΣΚΑ Μόσχας (3-0 εντός, 2-1 εκτός), γνωρίζει ότι ακόμη και σε περίπτωση ισοπαλίας σήμερα η πρόκριση θα είναι ουσιαστικά δική της.

Στην Betshop μπορείτε να βρείτε τον αγώνα με πλήθος επιλογών, όπως όλες τις βασικές αγορές, Under/Over, Goal/No Goal, χάντικαπ, ημίχρονο/τελικό, ακριβές σκορ, σκορ ημιχρόνου, κόρνερ, κάρτες, combo και πολλές ακόμη!