betshop

Στα πλαίσια της έκτης αγωνιστικής στην Premiership, η Χάμιλτον φιλοξενεί τη Ρέιντζερς (19:30) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 532+ αγορές!

Από την πρώτη της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα προέρχεται η Χάμιλτον, μετά και από τις ήττες που υπέστη κόντρα σε Σέλτικ (5-1 εκτός), Ρος Κάουντι (0-1 εντός) και Σεντ Μίρεν (0-1 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Μπράιαν Ράις φιλοξενήθηκε από τη Μάδεργουελ, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-1. Το τέρμα που σημείωσε ο Όντοφιν στο 86ο λεπτό, έκρινε και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε No Goal και Under 2.5, στα τρία τελευταία παιχνίδια της.

Αήττητη παραμένει στο φετινό πρωτάθλημα η Ρέιντζερς, όπου και μετράει τέσσερις νίκες και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Στίβεν Τζέραρντ υποδέχθηκε την Κιλμάρνοκ, κόντρα στην οποία επικράτησε με 2-0. Προηγήθηκε στο σκορ με το τέρμα του Ρούφι στο 50′, με τον Κεντ να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα στο 77ο λεπτό. Σημειώθηκε No Goal, στα πέντε τελευταία παιχνίδια της.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!