Στα πλαίσια της 22ης αγωνιστικής στη ρωσική Premier League, η Ταμπόφ φιλοξενεί την Κρίλια (18:30) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 516+ αγορές!

Την πρώτη της ήττα, μετά από τρεις αναμετρήσεις και με απολογισμό μια νίκη και δυο ισοπαλίες, υπέστη η Ταμπόφ. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του του Σεργκέι Περβούσιν φιλοξενήθηκε από τη Ντιναμό Μόσχας, από την οποία και ηττήθηκε με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 34ο λεπτό, έκρινε και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε No Goal στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει τέσσερις νίκες, μια ισοπαλία και έξι ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στις νίκες για την Κρίλια, μετά από επτά αναμετρήσεις, με δυο ισοπαλίες και πέντε ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Μιόντραγκ Μπόζοβιτς φιλοξενήθηκε από την Ρούμπιν Καζάν, της οποίας και επικράτησε με 0-1. Το τέρμα του Πόποβιτς στο 42ο λεπτό, έκρινε και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Under 2.5 στα έντεκα από τα δώδεκα τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει τέσσερις νίκες, μια ισοπαλία και πέντε ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στις δυο από τις τρεις πιο πρόσφατες εξόδους της.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!