Στα πλαίσια της 11ης αγωνιστικής στην Serie A, η Σπαλ φιλοξενεί τη Σαμπντόρια (21:45) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 565+ αγορές!

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Σπαλ, με μια ισοπαλία και δυο ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Λεονάρντο Σέμπλιτσι φιλοξενήθηκε από τη Μίλαν, από την οποία και ηττήθηκε με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε λίγο πριν τη συμπλήρωση μιας ώρας, έκρινε και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Under 2.5 στα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Στις δυο νίκες, μια ισοπαλία και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και έξι αναμετρήσεις η Σαμπντόρια, με δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Κλαούντιο Ρανιέρι φιλοξένησε τη Λέτσε, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Βρέθηκε πίσω στο όγδοο λεπτό, για να ισοφαρίσει εν τέλει με τον Γκαστόν Ραμίρεζ στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε N/G και Under 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Στις πέντε ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.