betshop

Στα πλαίσια της δεύτερης αγωνιστικής στην Premiership, η Σεντ Τζόνστον φιλοξενεί την Αμπερντίν (21:30) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 471+ αγορές!

Την πρώτη της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα πανηγύρισε η Σεντ Τζόνστον, μετά από δυο αναμετρήσεις, μετρώντας μια ισοπαλία και μια ήττα. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Κάλουμ Ντέιβιντσον φιλοξενήθηκε από την Κιλμάρνοκ, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-2. Παρότι βρέθηκε πίσω στο 61′, κατάφερε να κάνει την ανατροπή με τα τέρματα των Γουόδερσπουν (85′) και Ο’Χάλοραν (90’+4). Σημειώθηκε 2-3 Goals, στα τρία τελευταία παιχνίδια της.

Ξεκίνημα με ήττα στο φετινό πρωτάθλημα για την Αμπερντίν. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ντέρεκ ΜακΆινς φιλοξένησε τη Ρέιντζερς, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στο 21ο λεπτό έκρινε και την αναμέτρηση, με την ίδια να μένει με δέκα παίκτες στο 86ο λεπτό, όταν και αποβλήθηκε ο Κόνσινταϊν. Σημειώθηκε Goal/Goal και Over 2.5, στα πέντε από τα έξι τελευταία παιχνίδια της.