betshop

Στα πλαίσια του πρώτου προκριματικού γύρου στο Europa League, η Σάμροκ Ρόβερς φιλοξενεί την Ίλβες (22:00) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 430+ αγορές!

Αήττητη συνεχίζει την πορεία της τη φετινή σεζόν η Σάμροκ Ρόβερς, όπου σε εννέα αναμετρήσεις έχει απολογισμό επτά νίκες και δυο ισοπαλίες. Την Παρασκευή, το σύνολο του Στέφεν Μπράντλεϊ υποδέχθηκε τη Σέλμπουρν, για την ιρλανδική Premier Division, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και τη μεταξύ τους “λευκή” ισοπαλία. Δεύτερο διαδοχικό 0-0, μετά και από εκείνο με τη Σεντ Πάτρικς. Εντός έδρας μετράει τρεις νίκες και μια ισοπαλία, στη σεζόν.

Επιστροφή στις νίκες για την Ίλβες, μετά από δυο αναμετρήσεις και με απολογισμό μια ισοπαλία και μια ήττα. Το Σάββατο, το σύνολο του Γιάρχο Βις υποδέχθηκε τη Λάχτι, για τη Veikkausliiga, κόντρα στην οποία επικράτησε με 3-1. Προηγήθηκε μόλις στο δεύτερο λεπτό με τον Μιλιμάκι και παρότι δέχθηκε την ισοφάριση στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου, εν τέλει πήρε τη νίκη με τα τέρματα των Μετάλα (56′) και Άλμεν (80′). Σημειώθηκε No Goal και Under 2.5, στα πέντε από τα επτά τελευταία επίσημα παιχνίδια της. Εκτός έδρας μετράει τρεις νίκες, δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες, στη σεζόν.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!