betshop

Στα πλαίσια της πέμπτης αγωνιστικής στην Premiership, η Νταντί Γιουνάιτεντ φιλοξενεί τη Σέλτικ (19:30) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 612+ αγορές!

Επιστροφή στις νίκες για τη Νταντί Γιουνάιτεντ, μετά και την ήττα από τη Χιμπέρνιαν (0-1 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Μίκι Μέλον φιλοξενήθηκε από τη Ρος Κάουντι, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-2. Βρέθηκε πίσω στο 29′, για να φτάσει στην ανατροπή με τα τέρματα των Πόουλετ (40′) και Κλαρκ (79′). Σημειώθηκε Under 2.5, στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της.

Αήττητη για δευτέρο διαδοχικό παιχνίδι στο πρωτάθλημα παρέμεινε η Σέλτικ, μετά και τη νίκη επί της Χάμιλτον (5-1 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Νιλ Λένον φιλοξενήθηκε από την Κιλμάρνοκ, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Προηγήθηκε στο 11ο λεπτό με τον Κρίστι, για να δεχθεί την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, με πέναλτι στο 24ο λεπτό. Σημειώθηκε Over 2.5, στα 14 από τα 15 τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.