Στα πλαίσια της ημιτελικής φάσης στο κύπελλο Λευκορωσίας, η Μπάτε Μπορίσοφ φιλοξενεί τη Σλάβια Μοζίρ (20:00) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 488+ αγορές!

Ένα αήττητο σερί τριών αναμετρήσεων “τρέχει” η Μπάτε Μπορίσοφ, με δυο νίκες και μια ισοπαλία. Το περασμένο Σάββατο, το σύνολο του Κιρίλ Αλσέφσκι φιλοξενήθηκε από τη Γκοροντέγια, της οποίας και επικράτησε με 0-2. Πήρε το προβάδισμα με τον Ντραγκούν στο 73′, ενώ το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Σάροκα. Σημειώθηκε No Goal στα πέντε τελευταία παιχνίδια της.

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Σλάβια Μοζίρ, μετρώντας μια ισοπαλία και δυο ήττες. Το περασμένο Σάββατο, το σύνολο του Μικχαήλ Μαρτίνοβιτς φιλοξένησε τη Μινσκ, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 1-3. Ο Ζουκ σημείωσε το μοναδικό τέρμα της στην αναμέτρηση αυτή, μειώνοντας έστω και προσωρινά σε 1-2, στο 79ο λεπτό. Σημειώθηκε Over 2.5 στα επτά από τα εννέα τελευταία παιχνίδια της.