betshop

Στα πλαίσια της έβδομης αγωνιστικής στο Brasileirao Serie A, η Μπαΐα φιλοξενεί τη Φλαμένγκο (02:30) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 418+ αγορές!

Αγνοεί τη νίκη εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Μπαΐα, μετρώντας δυο ισοπαλίες και μια ήττα. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ρότζερ Μασάδο φιλοξένησε την Παλμέιρας, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Βρέθηκε πίσω στο 77′, για να ισοφαρίσει με τον Μάρκο Αντόνιο, στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε 2-3 Goal, στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Αήττητη εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις στο πρωτάθλημα παραμένει η Φλαμένγκο, μετρώντας δυο νίκες και δυο ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ντομενέκ Τορέντ φιλοξενήθηκε από τη Σάντος, κόντρα στην οποία επικράτησε με 0-1. Το τέρμα που σημείωσε ο Γκάμπριελ Μπαρμπόσα στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου, έκρινε και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Under 2.5, στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!