Στα πλαίσια της έκτης αγωνιστικής των ομίλων του Champions League, η Μπάγερν Μονάχου φιλοξενεί την Τότεναμ (22:00) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 536+ αγορές!

Από τη δεύτερη διαδοχική της ήττα προέρχεται η Μπάγερν Μονάχου, μετά και από εκείνη κόντρα στη Λεβερκούζεν (1-2 εντός). Το Σάββατο, το σύνολο του Χανς Φλικ φιλοξενήθηκε από τη Γκλάντμπαχ, στα πλαίσια της Bundesliga, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1. Παρότι προηγήθηκε στο σκορ με το τέρμα του Πέρισιτς στο 49′, δέχθηκε την ισοφάριση με τη συμπλήρωση μιας ώρας, για να ηττηθεί εν τέλει με γκολ στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε Over 2.5 στα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει έξι νίκες, μια ισοπαλία και δυο ήττες, τη φετινή σεζόν.

Επιστροφή στις νίκες για την Τότεναμ, μετά και ήττα από τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (2-1 εκτός). Το Σάββατο, το σύνολο του Ζοσέ Μουρίνιο φιλοξένησε τη Μπέρνλι, στα πλαίσια της Premier League, κόντρα στην οποία επικράτησε 5-0. Τα τέρματα που σημείωσαν οι Κέιν (5′, 54′), Λούκας Μόουρα (9′), Σον (32′) και Σισοκό (74′) ήταν και αυτά που της χάρισαν τους τρεις βαθμούς. Σημειώθηκε Over 2.5 στα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει δυο νίκες, πέντε ισοπαλίες και τέσσερις ήττες, τη φετινή σεζόν.