Στα πλαίσια της 15ης αγωνιστικής στη Premier League, η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ φιλοξενεί την Τότεναμ (21:30) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 550+ αγορές!

Ένα αήττητο σερί τριών αναμετρήσεων για το πρωτάθλημα “τρέχει” η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, με μια νίκη και δυο ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Όλε Γκούναρ Σόλσκιερ φιλοξένησε την Άστον Βίλα, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2. Βρέθηκε πίσω στο 11ο λεπτό και παρότι έκανε την ανατροπή με τα τέρματα των Χίτον (αυτ. 42′) και Λίντελοφ (64′), εν τέλει δέχθηκε την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, στο 66ο λεπτό. Σημειώθηκε G/G και Over 2.5 στα τρία τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει τρεις νίκες, τρεις ισοπαλίες και μια ήττα, στο φετινό πρωτάθλημα.

Από τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα προέρχεται η Τότεναμ, έχοντας προηγηθεί εκείνη κόντρα στη Γουέστ Χαμ (2-3 εκτός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ζοσέ Μουρίνιο φιλοξένησε τη Μπόρνμουθ, της οποίας και επικράτησε με 3-2. Πήρε προβάδισμα τριών τερμάτων στο ματς, με τα τέρματα των Ντέλε Άλι (21′, 50′) και Σισοκό (69′), με τους φιλοξενούμενους να μειώνουν δις (73′, 90’+6) για το τελικό αποτέλεσμα. Σημειώθηκε G/G στα έξι τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει μια νίκη, τρεις ισοπαλίες και τρεις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!