Στα πλαίσια της 17ης αγωνιστικής στην Premier League, η Λέστερ φιλοξενεί τη Νόριτς (17:00) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 535+ αγορές!

Την όγδοη διαδοχική της νίκη σε επίπεδο πρωταθλήματος πανηγύρισε η Λέστερ. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Μπρένταν Ρότζερς φιλοξενήθηκε από την Άστον Βίλα, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-4. Προηγήθηκε με δυο τέρματα διαφορά από τους Βάρντι (20′) και Ιχεανάτσο (41′), πριν οι γηπεδούχοι μειώσουν προσωρινά σε 1-2 στις καθυστερήσεις. Εν τέλει όμως, τα τέρματα των Έβανς (49′) και Βάρντι (75′) εξασφάλισαν τους τρεις βαθμούς στην ομάδα τους. Σημειώθηκε N/G στα πέντε από τα επτά τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει επτά νίκες και μια ισοπαλία, στο φετινό πρωτάθλημα.

Μακριά από τη νίκη παραμένει εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Νόριτς, όπου και μετράει μια ισοπαλία και δυο ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ντάνιελ Φάρκε φιλοξένησε τη Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 1-2. Παρότι προηγήθηκε με τον Τετέι στο 27′, είδε την αντίπαλό της να κάνει στην ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο (49′, 52′) και να επικρατεί. Σημειώθηκε G/G και Over 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει μια νίκη, μια ισοπαλία και έξι ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!