Στα πλαίσια της 24ης αγωνιστικής στη Ligue 2, η Λανς φιλοξενεί τη Γκρενόμπλ (21:45) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 441+ αγορές!

Αήττητη εδώ και επτά αναμετρήσεις η Λανς, με τέσσερις νίκες και τρεις ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Φιλίπ Μοντανιέ φιλοξένησε την Τρουά, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Το τέρμα του Ζεάν στο 65ο λεπτό, έκρινε και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Over 2.5 στα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει οκτώ νίκες, δυο ισοπαλίες και μια ήττα, στο φετινό πρωτάθλημα, μένοντας αήττητη στα εννέα πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς της (7-2-0).

Ένα αήττητο σερί τριών αναμετρήσεων “τρέχει” η Γκρενόμπλ, με μια νίκη και δυο ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Φιλίπ Ινσμπερζέ φιλοξένησε τη Χάβρη, με την οποία αναδείχθηκε ισόαπαλη 1-1. Βρέθηκε πίσω στο 53′, για να ισοφαρίσει με το εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Μπενέ, τέσσερα λεπτά πριν το φινάλε. Σημειώθηκε G/G στα οκτώ από τα εννέα τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει τέσσερις νίκες, πέντε ισοπαλίες και τρεις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, πανηγυρίζοντας ένα διπλό στις πέντε πιο πρόσφατες εξόδους της (1-2-2).