betshop

Στα πλαίσια της δεύτερης αγωνιστικής στο UEFA Nations League, η Ισπανία φιλοξενεί την Ουκρανία (19:00) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 416+ αγορές!

Αήττητη εδώ και έντεκα αναμετρήσεις παραμένει η Ισπανία, μετρώντας οκτώ νίκες και τρεις ισοπαλίες. Στην πρεμιέρα των ομίλων, το σύνολο του Λουίς Ενρίκε φιλοξενήθηκε από τη Γερμανία, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Βρέθηκε πίσω στο σκορ με τέρμα που δέχθηκε στο 51ο λεπτό, για να φτάσει στην ισοφάριση με τον Γκαγιά, στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε Over 2.5, στα έξι από τα εννέα τελευταία παιχνίδια της.

Αήττητο σερί δώδεκα αγώνων, φιλικών και επίσημων, και για την Ουκρανία, μετρώντας οκτώ νίκες και τέσσερις ισοπαλίες. Στην πρεμιέρα των ομίλων, το σύνολο του Αντρέι Σεφτσένκο φιλοξένησε την Ελβετία, κόντρα στην οποία επικράτησε με 2-1. Προηγήθηκε με τον Γιαρμολένκο στο 14′ και παρότι δέχθηκε την ισοφάριση στο 41′, εν τέλει επικράτησε με το τέρμα του Ζιντσένκο, στο 68ο λεπτό. Σημειώθηκε Over 2.5, τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία επίσημα παιχνίδια της.