Στα πλαίσια της 24ης αγωνιστικής στην Premier League, η Γουλβς φιλοξενεί τη Λίβερπουλ (22:00) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 531+ αγορές!

Επιστροφή στις νίκες για τη Γουλβς, μετά από τρεις αναμετρήσεις με μια ισοπαλία και δυο ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Νούνο Εσπίριτο Σάντο φιλοξενήθηκε από τη Σαουθάμπτον, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 2-3. Βρέθηκε πίσω με 2-0 (15′, 35′), έβγαλε αντίδραση στο δεύτερο ημίχρονο και έφτασε στην ανατροπή με τους Πέδρο Νέτο (53′) και Ραούλ Χιμένες (πεν. 65′, 76′). Σημειώθηκε G/G στα τρία τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει τέσσερις νίκες, πέντε ισοπαλίες και τρεις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αήττητη στο φετινό πρωτάθλημα η Λίβερπουλ, με απολογισμό 21 νίκες και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Γιούργκεν Κλοπ φιλοξένησε τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, της οποίας επικράτησε με 2-0. Πήρε προβάδισμα με τον Φαν Ντάικ στο 14ο λεπτό, με τον Μοχάμεντ Σαλάχ να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα, στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε N/G στα επτά τελευταία της παιχνίδια. Ενκτός έδρας μετράειεννέα νίκες και μια ισοπαλία, στο φετινό πρωτάθλημα, επικρατώντας στις πέντε πιο πρόσφατες εξόδους της.