betshop

Στα πλαίσια της 16ης αγωνιστικής στην Allsvenskan, η Γκέτεμποργκ φιλοξενεί τη Νόρκεπινγκ (20:00) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 497+ αγορές!

Αγνοεί τη νίκη εδώ και δέκα αναμετρήσεις η Γκέτεμποργκ, με επτά ισοπαλίες και τρεις ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Πόγια Ασμπάγκι φιλοξενήθηκε από την Κάλμαρ, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Παρότι βρέθηκε πίσω στο 14ο λεπτό, έφτασε στην ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, με τον Σάνα στο 32′. Σημειώθηκε Goal/Goal, στα τρία τελευταία παιχνίδια της. Εντός έδρας μετράει μια νίκη, τέσσερις ισοπαλίες και τρεις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Παράλληλα, και η Νόρκεπινγκ δεν έχει πανηγυρίσει νίκη εδώ και πέντε αναμετρήσεις, με δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Γενς Γκούσταφσον φιλοξένησε τη Χάμαρμπι, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 1-2. Βρέθηκε πίσω στο 16ο λεπτό και παρότι ισοφάρισε με το πέναλτι του Γκέρσον στο 51′, εν τέλει ηττήθηκε με γκολ που δέχθηκε στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε Goal/Goal, στα πέντε τελευταία παιχνίδια της. Εκτός έδρας μετράει δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.