Στα πλαίσια της τρίτης αγωνιστικής των ομίλων του Champions League, η Γιουβέντους φιλοξενεί τη Λοκομοτίβ Μόσχας (22:00) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 537+ αγορές!

Αήττητη παραμένει στη σεζόν η Γιουβέντους, έχοντας απολογισμό οκτώ νίκες και δυο ισοπαλίες. Το Σάββατο, το σύνολο του Μαουρίτσιο Σάρι φιλοξένησε τη Μπολόνια, στα πλαίσια της Serie A, κόντρα στην οποία πήρε τη νίκη με 2-1. Προηγήθηκε με τον Ρονάλτο στο 19′, δέχθηκε προσωρινά την ισοφάριση επτά λεπτά αργότερα, με τον Πιάνιτς να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα στο 54ο λεπτό. Σημειώθηκε Over 2.5 στα έξι από τα επτά τελευταία της παιχνίδια. Νικηφόρα και τα πέντε εντός της στη σεζόν.

Τη δεύτερη διαδοχική της νίκη πανηγύρισε η Λοκομοτίβ Μόσχας, μετά και από εκείνη επί της Άρσεναλ Τούλα (2-1 εντός). Την Παρασκευή, το σύνολο του Γιούρι Σεμίν φιλοξενήθηκε από την Ακμάτ Γκρόζνι, στα πλαίσια του πρωταθλήματος της Ρωσίας, κόντρα στην οποία πήρε τη νίκη με 0-2. Ο Κολομέιτσεβ στο 23′ έβαλε μπροστά την ομάδα του, με τον Ζοάο Μάριο να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα, τέσσερα λεπτά πριν το φινάλε. Σημειώθηκε Under 2.5 στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει έξι νίκες, δυο ισοπαλίες και μια ήττα στη σεζόν,