Στα πλαίσια της 17ης αγωνιστικής στην Championship, η Φούλαμ φιλοξενεί την ΚΠΡ (21:45) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 464+ αγορές!

Επιστροφή στις νίκες για τη Φούλαμ, μετά από δυο αναμετρήσεις, στις οποίες και μετρούσε μια ισοπαλία και μια ήττα. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Σκοτ Πάρκερ φιλοξενήθηκε από τη Μπέρμιγχαμ, της οποίας και επικράτησε με 0-1. Το τέρμα του Μίτροβιτς στο 52ο λεπτό, έκρινε και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε N/G στα τρία τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει τέσσερις νίκες, δυο ισοπαλίες και δυο ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Δεν πανηγύρισε νίκη εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις η ΚΠΡ, όπου μετράει από δυο ισοπαλίες και ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Μαρκ Γουόρμπαρτον φιλοξένησε τη Μίντλεσμπρο, με την οποία και αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2. Βρέθηκε πίσω στο 23′, για να κάνει την ανατροπή πριν το ημίχρονο, με τα τέρματα των Γουέλς (25′) και Χόουσον (αυτ. 44′), πριν δεχθεί την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα στο 69ο λεπτό. Σημειώθηκε Over 2.5 στα έξι από τα επτά τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει τέσσερις νίκες και τρεις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.