Στα πλαίσια της 27ης αγωνιστικής στη Bundesliga, η Φορτούνα Ντίσελντορφ υποδέχεται τη Σάλκε (21:30) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 510+ αγορές!

Ένα αήττητο σερί πέντε αναμετρήσεων “τρέχει” στο πρωτάθλημα η Φορτούνα Ντίσελντορφ, μετρώντας μια νίκη και τέσσερις ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ούβερ Ρέσλερ φιλοξενήθηκε από την Κολωνία, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2. Προηγήθηκε με 0-2, με τους Καραμάν (41′) και Τόμι (61′), για να δεχθεί στην πορεία την ισοφάριση (88′, 90’+1), για το τελικό αποτέλεσμα. Σημειώθηκε Goal/Goal, στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της. Εντός έδρας μετράει τρεις νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και έξι ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και εννέα αναμετρήσεις η Σάλκε, μετρώντας τέσσερις ισοπαλίες και πέντε ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ντέιβιντ Βάγκνερ φιλοξένησε την Άουγκσμπουργκ, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 0-3. Βρέθηκε πίσω στο έκτο λεπτό, δέχθηκε ένα δεύτερο τέρμα στο 76′, με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται στις καθυστερήσεις. Σημειώθηκε No Goal, στα πέντε από τα έξι τελευταία παιχνίδια της. Εκτός έδρας μετράει τέσσερις νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και πέντε ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!