betshop

Στα πλαίσια της 17ης αγωνιστικής στην Allsvenskan, η Έρεμπρο φιλοξενεί τη Νόρκεπινγκ (18:30) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 568+ αγορές!

Την τρίτη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα υπέστη η Έρεμπρο, μετά και από εκείνες κόντρα σε Μάλμε (2-1 εκτός) και Τζουργκάρντεν (0-3 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Άξελ Κγιέλ φιλοξενήθηκε από τη Βάρμπεργκ, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 2-1. Παρότι προηγήθηκε στο έκτο μόλις λεπτό με τον Σέγκερ, στην πορεία δέχθηκε την ανατροπή (76′, 84′). Σημειώθηκε 2-3 Goals, στα οκτώ τελευταία παιχνίδια της. Εντός έδρας μετράει δυο νίκες, τρεις ισοπαλίες και τρεις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στις ήττες για τη Νόρκεπινγκ, μετά και τη νίκη επί της Γκέτεμποργκ (1-3 εκτός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Γιενς Γκούσταφσον φιλοξένησε τη Χάκεν, από την οποία και ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στο 73ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Goal/Goal, στα έξι από τα επτά τελευταία παιχνίδια της. Εκτός έδρας μετράει τρεις νίκες, δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.