betshop

Στα πλαίσια της δεύτερης αγωνιστικής στο UEFA Nations League, η Βόρεια Ιρλανδία φιλοξενεί τη Νορβηγία (19:00) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 612+ αγορές!

Αγνοεί τη νίκη εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Βόρεια Ιρλανδία, μετρώντας δυο ισοπαλίες και μια ήττα. Για την πρώτη αγωνιστική του UEFA Nations League, το σύνολο του Ίαν Μπάρακλαγκ φιλοξενήθηκε από τη Ρουμανία, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλο 1-1. Παρότι βρέθηκε πίσω στο 25′, κατάφερε εν τέλει να φτάσει στην ισοφάριση, με τον Γουάιτι, τέσσερα λεπτά πριν το φινάλε. Σημειώθηκε Goal/Goal, στα πέντε από τα έξι τελευταία επίσημα παιχνίδια της.

Από την πρώτη της ήττα προέρχεται και πάλι η Νορβηγία, μετά από εννέα αναμετρήσεις μετρώντας τέσσερις νίκες και πέντε ισοπαλίες. Για την πρώτη αγωνιστική του UEFA Nations League, το σύνολο του Λαρς Λάγκερμπακ φιλοξένησε την Αυστρία, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 1-2. Βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα (35′, πεν. 54′), για να μειώσει απλά με τον Χόλαντ, στο 66ο λεπτό. Σημειώθηκε Goal/Goal, στα πέντε από τα έξι τελευταία επίσημα παιχνίδια της.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!