Στα πλαίσια της 24ης αγωνιστικής στη Ligue 1, η Ανζέ φιλοξενεί τη Λιλ (21:45) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 544+ αγορές!

Αγνοεί τη νίκη εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις η Ανζέ, όπου και μετράει δυο ισοπαλίες και δυο ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Στεφάν Μουλέν φιλοξενήθηκε από τη Μονακό, από την οποία και ηττήθηκε με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 18ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Under 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει έξι νίκες, τρεις ισοπαλίες και τρεις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, αγνοώντας το “τρίποντο” στα τέσσερα πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς της (0-2-2).

Τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα πανηγύρισε η Λιλ, έχοντας προηγηθεί επί της Στρασμπούργκ (1-2 εκτός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Κριστόφ Γκαλτιέ φιλοξένησε τη Ρεν, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Το τέρμα του Ρεμί στο τέταρτο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε N/G και Under 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και επτά ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στις δυο από τις τρεις πιο πρόσφατες εξόδους της (1-0-2).