betshop

Η Χέρτα φιλοξενεί απόψε την Μπάγερν Μονάχου για την Μπουντεσλίγκα. Ο αγώνας παίζει με πάρα πολλές στοιχηματικές επιλογές στην Betshop.

Ούτε η αλλαγή προπονητή κατάφερε να βοηθήσει τη Χέρτα, να επιστρέψει άμεσα στις επιτυχίες. Στο πρώτο ματς με τον Νταρντάι στον πάγκο, οι «πρωτευουσιάνοι» έπαιξαν στη Φρανκφούρτη με την Άιντραχτ. Προηγήθηκαν στο 66ο λεπτό, με τον Πιόντεκ. Πρόλαβαν όμως, να δεχτούν τρία γκολ μέχρι το τέλος και να ηττηθούν! Υποχώρησαν στη θέση που οδηγεί στα μπαράζ παραμονής, ισόβαθμοι με τη Μπίλεφελντ. Τρεις συνεχόμενες ήττες έχει η Χέρτα Βερολίνου.

Στην αντίπερα όχθη, η Μπάγερν Μονάχου επανήλθε σε φουλ φόρμα και πρόερχεται από δύο εξαιρετικές εμφανίσεις. Μετά το 0-4 επί της Σάλκε, υποδέχτηκε τη Χοφενχάιμ και τη διέλυσε με 4-1. Φαίνεται ότι οι «Βαυαροί» συνήλθαν από τον αποκλεισμό – σοκ από τη Χολστάιν Κίελ στο κύπελλο. Υπήρχε και η ήττα από την Γκλάντμπαχ στο πρωτάθλημα. Μόνη πρώτη φυσικά η Μπάγερν στην Μπουντεσλίγκα, στο +7 από τη Λειψία. Και στο +10 από την τρίτη Βόλφσμπουργκ! Δείχνει ότι δεν το χάνει με… τίποτα και φέτος η ομάδα του Φλικ.

Από το σετ στην betshop.gr, καταλαβαίνουμε ότι η Μπάγερν είναι το μεγάλο φαβορί για τη νίκη. Ο άσος εντοπίζεται σε απόδοση 8.20, το “Χ” στο 6.25 και το διπλό στο 1.32.