betshop

Στις 20:30, ο Ολυμπιακός υποδέχεται τον Αστέρα Τρίπολης για τη 2η αγωνιστική της Super League 1 και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων.

Ο Ολυμπιακός ολοκλήρωσε την περσινή σεζόν το περασμένο Σάββατο, όταν και κατέκτησε το Κύπελλο Ελλάδος και έκανε το ντάμπλ! Οι “Ερυθρόλευκοι” ήταν ανώτεροι της ΑΕΚ στο μεγάλο παιχνίδι και σήκωσαν το τρόπαιο χάρη στο τέρμα του Ραντζέλοβιτς. Πολύ επικίνδυνη η ομάδα του Μάρτινς στις αντεπιθέσεις του δευτέρου ημιχρόνου, ήταν πιο απειλητική παρότι έδωσε την κατοχή στην Ένωση, παρολίγον μοιραίος ο Ελ Αραμπί που έχασε πέναλτι και σωρεία ευκαιριών να διευρύνει το προβάδισμα της ομάδας του. Συνεχίζουν τη μεταγραφική ενίσχυση οι Πειραιώτες, ξεχωρίζουν από τις προσθήκες αυτές των Εμβιλά, Ραφίνια, Χολέμπας και Πέπε.

Ο Αστέρας Τρίπολης έκανε ιδανική πρεμιέρα στη σεζόν, αφού την περασμένη Κυριακή επικράτησε του Παναθηναϊκού με 1-0 εντός έδρας. Το καθοριστικό τέρμα της αναμέτρησης πέτυχε ο Ριέρα στο 73ο λεπτό, εντυπωσίασε εν γένει ο Ισπανός, όπως και συνολικά οι Αρκάδες μεσοεπιθετικά. Ιδιαίτερα χαρούμενος μετά το τέλος του αγώνα ο Μίλαν Ράσταβατς.