betshop

Στις 21:45, η Λάτσιο υποδέχεται την Αταλάντα στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής στη Serie A και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων.

Οι Λατσιάλι ξεκίνησαν με το δεξί τη σεζόν 2020/21, καθώς το Σάββατο πέρασαν νικηφόρα από τη Σαρδηνία με το 0-2 επί της Κάλιαρι. Ο Λατσάρι άνοιξε το σκορ για την ομάδα του Ινζάγκι μόλις στο 4ο λεπτό, με τον αρχιμπόμπερ της περσινής σεζόν Τσίρο Ιμόμπιλε να διπλασιάζει τα τέρματα της ομάδας του στο 74′. Ανώτεροι οι Ρωμαίοι σε όλο το παιχνίδι, πήραν μία δίκαιη νίκη και παραμένουν στα φαβορί για μία θέση και στο επόμενο Champions League. Την Παρασκευή θα περιμένουν την κλήρωση για τους ομίλους της φετινής διοργάνωσης.

Και η Αταλάντα ξεκίνησε εντυπωσιακά τη σεζόν, με το στυλ που έκανε όλο το φίλαθλο κοινό να την αγαπήσει. Στην πρεμιέρα πέρασε νικηφόρα από την έδρα της Τορίνο με το κλασικό επιθετικό της παιχνίδι και σκορ 2-4! Οι Γκόμες, Μουριέλ και Χάτεμπουρ ανέτρεψαν το 1-0 του Μπελότι πριν το ημίχρονο και ο Ντε Ρουν “κλείδωσε” τη νίκη στο 54ο λεπτό. Ανώτερη η ομάδα του Γκασπερίνι, δημιούργησε σωρεία ευκαιριών και θα μπορούσε να έχει σκοράρει περισσότερα τέρματα.