betshop

Η Μπολόνια και η Πάρμα κοντράρονται για τη Σέριε Α και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων.

Κακή αρχή στο πρωτάθλημα έκανε η Μπολόνια. Από την πρώτη αγωνιστική ήρθε και η ήττα, στο Σαν Σίρο από τη Μίλαν με 2-0. Δύο λεπτά πριν να συμπληρωθούν τα 90′ αποβλήθηκε και ο παίκτης της Ντάικς. Η εμφάνισή της δεν ήταν η καλύτερη. Η ομάδα του Μιχαΐλοβιτς δεν μπόρεσε να επιβληθεί στον αγωνιστικό χώρο και επιθετικά δεν δημιούργησε φάσεις άξιες λόγου. Δεν έχει άλλους αγώνες στη Σέριε Α. Πάντως, δεν έχει χάσει συνεχόμενα στα δύο πρώτα ματς του πρωταθλήματος από τη σεζόν 2015-2016.

Δεν τα πήγε καλά ούτε η Πάρμα στη φετινή πρεμιέρα της στη Σέριε Α. Έπαιξε στην έδρα της και αναγκάστηκε σε ήττα από την ανώτερη Νάπολι με 2-0. Αν και στα πρώτα 45 λεπτά κράτησε το ματς εκεί που το ήθελε, στη συνέχεια δεν άντεξε στην πίεση των φιλοξενούμενων. Με τον τρόπο αυτό, “χάλασε” και ένα σερί που είχε από πέρσι. Το σύνολο του Λιβεράνι δεν βρήκε δίχτυα στο παιχνίδι αυτό για πρώτη φορά εδώ και 13 επίσημους αγώνες.