betshop

Ρόμα και Ουντινέζε θα δώσουν τη μάχη τους στις 21:45 για την 5η αγωνιστική της Serie A και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

H Ρόμα δεν τα κατάφερε και ηττήθηκε από τη Βερόνα εκτός έδρας με 3-2, στην πρώτη της ήττα στη Σέριε Α φέτος. Η ομάδα του Μουρίνιο έκανε την αρχή στο σκορ με τον Πελεγκρίνι να πετυχαίνει γκολ στο 36΄. Στο 49΄ ο Μπαράκ ισοφάρισε, με τους ”τζιαλορόσι” να δέχονται ένα πεντάλεπτο αργότερα γκολ και από τον Καπράρι (54΄). Ακολούθησε το αυτογκόλ από τον Ίλιτς (58΄) που έφερε το ματς στα ίσια, και λίγα λεπτά πιο μετά ο Φαραόνι (63΄) έδωσε ξανά προβάδισα στη Βερόνα.

Από μια πολύ βαριά ήττα έρχεται η Ουντινέζε, που λύγισε με 0-4 εντός έδρας απέναντι στη Νάπολι. Μόλις μία τελική εντός εστίας κατέγραψαν οι γηπεδούχοι, ενώ οι αντίπαλοι ήταν σαρωτικοί.  Ο Όσιμεν άνοιξε λογαριασμό στο 24΄, με τον Ραχμάνι να κάνει το 0-2 11 λεπτά αργότερα. Στο 52΄ ο Κουλιμπαλί συνέχισε το σκοράρισμα, με τον Λοθάνο να συμπληρώνει το καρέ τερμάτων στο 84΄.

Όπως φαίνεται από τις αποδόσεις της betshop, φαβορί για τη νίκη είναι η Ρόμα. Αναλυτικότερα, ο άσος βρίσκεται στο 2.02, η ισοπαλία στο 2.53, και το διπλό στο 5.95.