betshop

Η Μίλαν φιλοξενεί την Ατλέτικο Μαδρίτης στις 22:00 για τη 2η αγωνιστική των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Την ήττα γνώρισε η Μίλαν εκτός έδρας στην πρεμιέρα από τη Λίβερπουλ με 3-2. Το λάθος του Τομόρι με αυτογκόλ χάρισε το προβάδισμα στους γηπεδούχους στο 9′. Οι “ροσονέρι” γύρισαν το ματς μέσα σε τρία λεπτά, με σκόρερ τους Ρέμπιτς (42΄) και Ντίαθ (44΄). Ωστόσο, ήρθαν δύο τέρματα για την ομάδα του Κλοπ στο δεύτερο ημίχρονο. Τελευταία η Μίλαν νίκησε τη Σπέτσια εκτός έδρας με 1-2.

Η Ατλέτικο Μαδρίτης την πρώτη αγωνιστικής της διοργάνωσης για τους ομίλους, έμεινε στην ισοπαλία (0-0) με την Πόρτο στο “Γουάντα Μετροπολιτάνο”. Λιγοστές φάσεις σημείωσαν οι δύο ομάδες, με τον Εμπεμπά να βγαίνει εκτός με κόκκινη στη λήξη (90+5΄). Με ήττα συνέχισε στο ισπανικό πρωτάθλημα, με 1-0 από με την Αλαβές μακριά από το γήπεδό της, παρόλο που είχε πολλές ευκαιρίες για να πετύχει τέρμα.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της betshop, μικρό προβάδισμα για τη νίκη έχει η Ατλέτικο Μαδρίτης. Αναλυτικότερα, ο άσος βρίσκεται στο 2.93, η ισοπαλία στο 3.24, και το διπλό στο 2.56.