Παιχνίδι – πρόκληση έχει απόψε (21/11) ο Παναθηναϊκός μπροστά του, υποδεχόμενος την Μπαρτσελόνα στο ΟΑΚΑ για την 8η αγωνιστική της Euroleague και η Betshop προσφέρει το παιχνίδι με πλήθος αγορών.

Η ομάδα του Τσάβι Πασκουάλ την προηγούμενη Κυριακή πανηγύρισε μία σημαντική νίκη απέναντι στον Ολυμπιακός με 79-70 στο πλαίσιο της Betshop.gr Basket League, η αλήθεια, όμως, είναι ότι δεν έθελξε με την απόδοσή του. Οι “πράσινοι” αναζητούν αντίδραση και σε ευρωπαϊκό επίπεδο, εκεί όπου προέρχονται από την ήττα με… κάτω τα χέρια από της Εφές Αναντολού στην Κωνταντινούπολη με 78-62, σε μία αναμέτρηση που τίποτε δεν λειτούργησε σωστά για αυτούς.

Η Μπαρτσελόνα, από την πλευρά της, πηγαίνει στο ΟΑΚΑ διανύοντας μία από τις καλύτερες περιόδους της σεζόν μέχρι στιγμής. Στα δέκα τελευταία παιχνίδια της σε Ισπανία και Ευρώπη έχει υποστεί μόλις μία ήττα, εκτός έδρας από την Φουενλαμπράδα στις αρχές του τρέχοντος μήνα, ενώ την προηγούμενη εβδομάδα πανηγύρισε ένα σπουδαίο διπλό στη Λιθουανία επί της Ζαλγκίρις Κάουνας με 85-88 στην παράταση.

Στην Betshop η αναμέτρηση προσφέρεται με περισσότερες από 133 αγορές, ανάμεσα στις οποίες μπορείτε να βρείτε τις βασικές αγορές για νικητή αγώνα, Under / Over, χάντικαπ, ημίχρονο / τελικό, ειδικά πρώτου και δευτέρου ημιχρόνου, αλλά και για κάθε περίοδο ξεχωριστά!

**Ισχύει μόνο για εγγραμμένα μέλη της Betshop.