Για την 23η αγωνιστική του Brasileirao Serie A, η Ατλέτικο Μινέιρο υποδέχεται τη Σάο Πάολο (03:45) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Δεν έχει πανηγυρίσει κάποια νίκη εδώ και τρία παιχνίδια η Ατλέτικο Μινέιρο, μετρώντας δυο ισοπαλίες και μια ήττα σε αυτό το σερί της. Την προηγούμενη αγωνιστική, φιλοξενήθηκε από την Κορίνθιανς, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη, με σκορ 1-1. Έχοντας βρεθεί πίσω στο σκορ μετά από 20 λεπτά αγώνα, με το αυτογκόλ του Βίκτορ, εν τέλει έφτασε στην ισοφάριση με το εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Φάμπιο Σάντος στο 36′.

Σε αντίθεση με την αποψινή της αντίπαλο, η Σάο Πάολο παραμένει αήττητη εδώ και εφτά αγωνιστικές, όπου και μετράει πέντε νίκες και δυο ισοπαλίες. Την προηγούμενη, υποδέχθηκε τη Φλουμινένσε, με τις δυο ομάδες να μένουν στο 1-1. Αγωνιζόμενη με δέκα παίκτες από το 34′, η Σάο Πάολο είδε την αντίπαλο της να παίρνει το προβάδισμα με το αυτογκόλ του Άντερσον Μάρτινς στο 54′. Ωστόσο, κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση με τον Τρέλεζ στο 72ο λεπτό.

*Ισχύει μόνο για εγγεγραμμένα μέλη της Betshop.