Στα πλαίσια της δεύτερης αγωνιστικής των ομίλων στο Copa America, το Κατάρ αντιμετωπίζει την Αργεντινή και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 537+ αγορές!

Δεν έχει πανηγυρίσει ακόμη τη νίκη, μετά από δυο αναμετρήσεις στο φετινό Copa America, το Κατάρ . Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Φέλιξ Σάντσες αντιμετώπισε την Κολομβία, από την οποία και ηττήθηκε με 1-0, μετά από γκολ που δέχθηκε στο 86ο λεπτό της αναμέτρησης. Προηγήθηκε η ισοπαλία με την Παραγουάη (2-2), στην πρεμιέρα. Σημειώθηκε N/G στα οκτώ από τα δέκα τελευταία του παιχνίδια, φιλικά και επίσημα.

Παράλληλα όμως, ούτε η Αργεντινή έχει πανηγυρίσει νίκη στη διοργάνωση. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Λιονέλ Σκαλόνι αντιμετώπισε την Παραγουάη, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Παρότι βρέθηκε πίσω στο 37′, εν τέλει κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση με το εύστοχο πέναλτι του Μέσι, στο 57ο λεπτό. Είχε προηγηθεί η ήττα από την Κολομβία (0-2), στνη πρεμιέρα. Σημειώθηκε Under 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, φιλικά και επίσημα.