Η 13η αγωνιστική της Πρέμιερ Λιγκ ολοκληρώνεται το βράδυ της Δευτέρας (26/11, 22:00) στο Turf Moor, με την Μπέρνλι να υποδέχεται τη Νιουκάστλ και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών.

Οι δύο ομάδες βρίσκονται χαμηλά στη βαθμολογία, ενδεχόμενη νίκη απόψε θα αποτελέσει σημαντική ανάσα για αμφότερες. Οι γηπεδούχοι προέρχονται από το 0-0 με τη Λέστερ, ενώ πλέον αγνοούν το “τρίποντο” από τα τέλη Σεπτεμβρίου, όταν επιβλήθηκαν της Κάρντιφν με 1-2. Έκτοτε, έχουν δώσει πέντε παιχνίδια, με απολογισμό δύο ισοπαλίες και τρεις ήττες.

Η Νιουκάστλ, από την άλλη, πήγε στη διακοπή ούσα σε καλή κατάσταση. Πιο συγκεκριμένα, “τρέχει” αήττητο σερί τριών αγώνων, έχοντας πανηγυρίσει δύο νίκες κόντρα σε Μπόρνμουθ και Γουότφορντ, με 2-1 και 1-0 αντίστοιχα, ενώ έμεινε στο 0-0 με αντίπαλο τη Σαουθάμπτον.

Η Μπέρνλι έχει τον πρώτο λόγο στα τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δύο ομάδων, παραμένοντας αήττητη στα πέντε πιο πρόσφατα με δύο νίκες και τρεις ισοπαλίες, ενώ στα τέσσεα εξ’ αυτών επιβεβαιώθηκε το Under 2.5.

Στην Betshop μπορείτε να βρείτε τον αγώνα με πλήθος επιλογών, όπως όλες τις βασικές αγορές, Under/Over, Goal/No Goal, χάντικαπ, ημίχρονο/τελικό, ακριβές σκορ, σκορ ημιχρόνου, κόρνερ, κάρτες, combo και πολλές ακόμη!

**Ισχύει μόνο για εγγεγραμμένα μέλη της Betshop.