betshop

Η Μπέρνλι φιλοξενεί τη Γουλβς σήμερα και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και ειδικών στοιχημάτων.

Η Μπέρνλι “τρέχει” ένα αήττητο σερί τριών αγώνων, με απολογισμό δύο ισοπαλίες , απέναντι σε Έβερτον (1-1) και Άστον (0-0) και μία νίκη με 1-0 επί της Άρσεναλ. Βρίσκεται στη 18η θέση με 10 βαθμούς. Διαθέτει τη χειρότερη επίθεση του πρωταθλήματος, έχοντας σημειώσει μόλις 6 γκολ σε 12 αναμετρήσεις. Αμφίβολη θα πρέπει να θεωρείται η συμμετοχή των Κορκ και Γκούντμουσον.

Την προηγούμενη αγωνιστική, η Γουλβς πέτυχε σπουδαία εντός έδρας νίκη επί της Τσέλσι με 2-1, με γκολ που σημείωσε ο Νέτο στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων. Ο Πορτογάλος είναι και ο πρώτος σκόρερ για την ομάδα του με τέσσερα τέρματα. Είχαν προηγηθεί δύο συνεχόμενες ήττες, από τη Λίβερπουλ (4-0) και την Άστον Βίλα (1-0). Η αμυντική της γραμμή δεν είναι και για σεμινάριο, έχοντας δεχτεί 17 γκολ σε 13 παιχνίδια.

Τις μεγαλύτερες πιθανότητες για να πάρει τους τρεις βαθμούς έχει η Γουλβς. Όπως βλέπουμε, ο “άσσος” βρίσκεται στο 3.73. Στις υπόλοιπες επιλογές για το αποτέλεσμα, η ισοπαλία είναι στο 3.12 και το “διπλό” στο 2.21.

Περνώντας στα τέρματα, το Under 2.5 προσφέρεται στο 1.51, ενώ το Over στο 2.64.

Πέρα από τις επιλογές για το τελικό αποτέλεσμα, στην Betshop έχετε τη δυνατότητα να βρείτε πλήθος αγορών, όπως για παράδειγμα: