Για την 2η αγωνιστική της Premier League, η Τότεναμ φιλοξενεί τη Φούλαμ (17:00) στο λονδρέζικο ντέρμπι και η Betshop προσφέρει τον αγώνα με πλήθος αγορών.

Η Τότεναμ ξεκίνησε με τον καλύτερο τρόπο τη νέα χρονιά, επικρατώντας με 2-1 της Νιούκαστλ εκτός έδρας. Δυσκολεύτηκε να φθάσει στη νίκη, σ’ ένα παιχνίδι που το τελικό σκορ διαμορφώθηκε από πολύ νωρίς (1-2 στο 18′). Πέρυσι τερμάτισε στην 3η θέση, πραγματοποίησε αξιόλογη πορεία στο Τσάμπιονς Λιγκ, αλλά δεν κατάφερε να φθάσει στην κατάκτηση κάποιου τίτλου. Κατά διαστήματα έπαιξε εκπληκτικό και φουλ επιθετικό ποδόσφαιρο.

Από τη δική της πλευρά, η Φούλαμ δεν συνόδευσε με νίκη την επιστροφή της στη μεγάλη κατηογορία, γνωρίζοντας την ήττα με 2-0 από την Κρίσταλ Πάλας εντός έδρας, στο λονδρέζικο ντέρμπι. Καλύτερη στο πρώτο ημίχρονο, έχασε είχε τις δικές της καλές φάσεις να προηγηθεί, χωρίς να το αξίζει έμεινε πίσω στο πρώτο ημίχρονο.  Στην επανάληψη δεν μπόρεσε να αποδώσει τα αναμενόμενα, δέχθηκε δεύτερο στο 79′ (0-2) και ήταν αδύνατον έπειτα ν’ αντιδράσει.

**Ισχύει μόνο για εγγεγραμμένα μέλη της Betshop.