Για την 3η αγωνιστική της Premier League, η Φουλαμ υποδέχεται τη Μπέρνλι (17:00) και η Betshop προσφέρει τον αγώνα με πλήθος επιλογών.

Στην ανωτερότητα της Τότεναμ υποκλίθηκε την περασμένη αγωνιστική η Φούλαμ, γνωρίζοντας την ήττα με 3-1 εκτός έδρας. Έμεινε πίσω στο πρώτο ημίχρονο (1-0 στο 43′), αντέδρασε και ισοφάρισε στην επανάληψη (1-1 στο 52′), δέχθηκε αφόρητη πίεση έπειτα από την αντίπαλο και λύγισε μέσα σε τέσσερα λεπτά (74′, 77′), δεχόμενη δύο τέρματα. Στην πρεμιέρα ηττήθηκε 2-0 από την Κρίσταλ Πάλας εντός έδρας.

Από την άλλη πλευρά, η Μπέρνλι ηττήθηκε εντός έδρας με 3-1 από την Γουότφορντ. Έμεινε πίσω στο 3′ (0-1), ισοφάρισε στο 6′ (1-1), έμεινε ξανά πίσω στο 48′ (1-2) και δέχθηκε άμεσα τρίτο στο 51′ της συνάντησης (1-3). Δεν μπόρεσε να κάνει κάτι για να αλλάξει τη μοίρα της στη συνέχεια. Μεσοβδόμαδα στο πρώτο παιχνίδι για τα πλέι οφ του Γιουρόπα Λιγκ ηττήθηκε 3-1 από τον Ολυμπιακό στον Πειραιά.

**Ισχύει μόνο για εγγεγραμμένα μέλη της Betshop.