Στα πλαίσια της τέταρτης αγωνιστικής των ομίλων για τα προκριματικά του Euro 2020, η Τσεχία φιλοξενεί το Μαυροβούνιο (21:45) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 560+ αγορές!

Την πρώτη της νίκη σε αυτά τα προκριματικά πήρε η Τσεχία, η οποία ηττήθηκε στην πρεμιέρα από την Αγγλία (5-0 εκτός). Για την προηγούμενη αγωνιστική, το σύνολο του Γιάροσλαβ Σίλχαβι φιλοξένησε τη Βουλγαρία, της οποίας και επικράτησε με 2-1. Μπορεί να βρέθηκε πίσω από το τρίτο μόλις λεπτό, στην πορεία όμως έφτασε στην ανατροπή, με τα τέρματα που σημείωσε ο Σικ (19′, 50′). Σημειώθηκε Over 2.5 στα τρία τελευταία παιχνίδια της, φιλικά και επίσημα.

Δεν έχει πανηγυρίσει ακόμη κάποια τη νίκη στα προκριματικά το Μαυροβούνιο, μετρώντας δυο ισοπαλίες και μια ήττα. Για την προηγούμενη αγωνιστική, το σύνολο του Λιούμπια Τουμπάκοβιτς φιλοξένησε το Κόσοβο, με το οποίο αναδείχθηκαν ισόπαλοι 1-1. Μπορεί να βρέθηκε πίσω στο 24′, εν τέλει όμως έφτασε στην ισοφάριση με το τέρμα του Μουγκόσα στο 69ο λεπτό. Σημειώθηκε G/G στα πέντε από τα έξι τελευταία παιχνίδια του, φιλικά και επίσημα.