Στα πλαίσια της πρώτης αγωνιστικής των ομίλων στο Copa Africa, η Τυνησία αντιμετωπίζει την Ανγκόλα (20:00) και η Betrebels προσφέρει την αναμέτρηση μαζί με πλήθος στοιχηματικών επιλογών.

Σε τέσσερα φιλικά προετοιμασίας ενόψει του Copa Africa, η Τυνησία είχε απολογισμό τρεις νίκες και μια ισοπαλία. Στο τελευταίο εξ αυτών, το σύνολο του Αλέν Ζιρές αντιμετώπισε τη Ζάμπια, της οποίας και επικράτησε με 2-1. Προηγήθηκε με τον Κενισί στο 66′, δέχθηκε προσωρινά την ισοφάριση δέκα λεπτά αργότερα, για να επικρατήσει εν τέλει με το γκολ το Σλιτί στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε Over 2.5, στα τρία από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια, φιλικά και επίσημα, ενώ αυτή ήτα και τρίτη σερί της νίκη, μετά και από εκείνες κόντρα σε Ιράκ (2-0) και Κροατία (2-1).

Την τρίτη διαδοχική της νίκη σε φιλικά και επίσημα παιχνίδια πανηγύρισε η Ανγκόλα. Στο τελευταίο εξ αυτών, το σύνολο του Σερντιάν Βασίλιεβιτς αντιμετώπισε τη Γουϊνέα-Μπισάου, σε φιλικό προετοιμασίας ενόψει του Copa Africa, κόντρα στην οποία πήρε τη νίκη με 2-0. Προηγήθηκε στο 72′ με τον Μπραντάο και ένα λεπτό αργότερα, ο Μαμπουλουλού διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα. Σημειώθηκε N/G και Under 2.5, στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, φιλικά και επίσημα.

Προσοχή: Το στοίχημα περιλαμβάνει ρίσκο. Στοιχηματίζοντας υπάρχει πιθανότητα να χάσετε χρήματα ή να υποστείτε ψυχολογικές επιπτώσεις. Παίξε υπεύθυνα! Τα μέλη της BetRebels πρέπει να είναι άνω των 21 ετών. Αρμόδιος ρυθμιστής παιγνίων: MGA. Για την λήψη υπηρεσιών υποστήριξης σχετικά με τον εθισμό στα Παίγνια καλέστε το ΚΕΘΕΑ στο τηλ. 210 9215776