Στα πλαίσια της 9ης αγωνιστικής για τη Serie B στη Βραζιλία, η Σάο Μπέντο φιλοξενεί τη Σπορτ Ρεσίφε (02:00) και η Betrebels προσφέρει την αναμέτρηση μαζί με πλήθος στοιχηματικών επιλογών.

Την τρίτη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα υπέστη η Σάο Μπέντο, έχοντας προηγηθεί εκείνες από τις Κλαμπ ντε Ρεγκάτας (1-2 εντός) και Μπραγκαντίνο (2-0 εκτός). Για την προηγούμενη αγωνιστική, το σύνολο του Ντοριβά φιλοξενήθηκε από τη Βίλα Νόβα, από την οποία και ηττήθηκε με 1-0, με γκολ που δέχθηκε στο 73ο λεπτό. Σημειώθηκε N/G και Under 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας έχει απολογισμό μια νίκη και τρεις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Από τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα προέρχεται από τη δική της πλευρά, η Σπορτ Ρεσίφε, έχοντας προηγηθεί αυτή με αντίπαλο τη Βιτόρια (3-1 εντός). Για την προηγούμενη αγωνιστική, το σύνολο του Γκούτο Φερέιρα υποδέχθηκε την Κλαμπ ντε Ρεγκάτας, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-0, χάρη στο τέρμα που σημείωσε ο Γκιγιέρμε, στο 41ο λεπτό. Σημειώθηκε G/G και Over 2.5 στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας έχει απολογισμό από μια νίκη, ισοπαλία και ήττα, στο φετινό πρωτάθλημα.

Προσοχή: Το στοίχημα περιλαμβάνει ρίσκο. Στοιχηματίζοντας υπάρχει πιθανότητα να χάσετε χρήματα ή να υποστείτε ψυχολογικές επιπτώσεις. Παίξε υπεύθυνα! Τα μέλη της BetRebels πρέπει να είναι άνω των 21 ετών. Αρμόδιος ρυθμιστής παιγνίων: MGA. Για την λήψη υπηρεσιών υποστήριξης σχετικά με τον εθισμό στα Παίγνια καλέστε το ΚΕΘΕΑ στο τηλ. 210 9215776