Στα πλαίσια της έκτης αγωνιστικής του Brasileirao Seria A, η Αλαγκοάνο φιλοξενεί τη Γκοϊάς (02:00), με τη Betrebels να προσφέρει την αναμέτρηση μαζί με πλήθος στοιχηματικών επιλογών.

Αγνοεί τη νίκη στο φετινό πρωτάθλημα η Αλαγκοάνο, έχοντας απολογισμό τρεις ισοπαλίες και δυο ήττες. Για την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Μαρσέλο Κάμπο φιλοξενήθηκε από την Ιντερνασιονάλ, από την οποία και ηττήθηκε με 2-0, δεχόμενη από ένα τέρμα σε κάθε ημίχρονο. Τρίτο διαδοχικό παιχνίδι που δεν σκοράρει, κάτι που πέτυχε μόλις μια φορά φέτος. Βρίσκεται έτσι στην 18η θέση με μόλις τρεις βαθμούς, όσους μετράει και η Αβαΐ. Αήττητη στα δώδεκα τελευταία εντός της, σε όλες τις διοργανώσεις, μετρώντας επτά νίκες και πέντε ισοπαλίες.

Τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα πανηγύρισε η Γκοϊάς, έχοντας προηγηθεί εκείνη επί της Σεαρά (2-1 εντός). Για την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Κλαουντινέι Ολιβέιρα φιλοξένησε τη Μποταφόγκο, της οποίας και επικράτησε με 1-0, χάρη στο τέρμα του Καϊκέ, τρία λεπτά πριν το φινάλε. Σημειώθηκε G/G και Over 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της. Έφτασε έτσι τους εννέα βαθμούς και “συγκατοικεί” με τη Μποταφόγκο στην ένατη θέση. Πανηγύρισε το διπλό στις τρεις από τις πέντε τελευταίες εξόδους της (3-0-2).

Προσοχή: Το στοίχημα περιλαμβάνει ρίσκο. Στοιχηματίζοντας υπάρχει πιθανότητα να χάσετε χρήματα ή να υποστείτε ψυχολογικές επιπτώσεις. Παίξε υπεύθυνα! Τα μέλη της BetRebels πρέπει να είναι άνω των 21 ετών. Αρμόδιος ρυθμιστής παιγνίων: MGA. Για την λήψη υπηρεσιών υποστήριξης σχετικά με τον εθισμό στα Παίγνια καλέστε το ΚΕΘΕΑ στο τηλ. 210 9215776