bet365

Τσέλσι και Ατλέτικο Μαδρίτης θα δώσουν απόψε μάχη για μία θέση στους προημιτελικούς του Champions League. Το παιχνίδι προσφέρεται με γκάμα αγορών από την Bet365.

Το 1-0 του πρώτου αγώνα του ζευγαριού καλείται να υπερασπιστεί η Τσέλσι στο “Στάμφορντ Μπριτζ”. Δημιούργησε τις πιο πολλές φάσεις στο ματς και βρήκε τελικά δίχτυα στο 64ο λεπτό με σκόρερ τον Ζιρού. Εξακολουθεί να μένει μακριά από την ήττα σε 12 αναμετρήσεις σε όλες τις διοργανώσεις, 11 από αυτές με τον Τόμας Τούχελ στην τεχνική ηγεσία. Την προηγούμενη αγωνιστική του αγγλικού πρωταθλήματος αναδείχτηκε ισόπαλη μακριά από το γήπεδό της με τη Λιντς (0-0) και είναι στην τέταρτη θέση του βαθμολογικού πίνακα.

Το αποτέλεσμα του πρώτου αγώνα στο Βουκουρέστι μπορεί να είναι σε βάρος της Ατλέτικο Μαδρίτης, που ήταν τυπικά γηπεδούχος. Όμως, η απόσταση για να καλύψει τη διαφορά του ενός γκολ που δέχτηκε δεν είναι απαγορευτική. Παραμένει αήττητη στα τέσσερα πιο πρόσφατα ματς που έδωσε για τη Λίγκα. Στο τελευταίο στην έξοδο στην έδρα της Χετάφε έμεινε στην ισοπαλία με 0-0. Εξακολουθεί να βρίσκεται στην πρώτη θέση της κατάταξης στο ισπανικό πρωτάθλημα, με τέσσερις περισσότερους από την Μπαρτσελόνα που έπεται.

Στις αποδόσεις της bet365, η Τσέλσι είναι το μεγάλο φαβορί τόσο για να κερδίσει όσο και για προκριθεί. Όπως παρατηρούμε, ο άσος είναι στο 2.30, το “Χ” στο 3.10 και το διπλό στο 3.40. όσον αφορά την πρόκριση, προσφέρεται στο 1.25 για την Τσέλσι και στο 3.75 για την Ατλέτικο.

Στη Bet365 θα βρείτε αγορές για το Νικητή Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.