bet365

H Θέλτα φιλοξενεί την Εσπανιόλ το βράδυ της Παρασκευής (17/12, 22:00) για τη 18η αγωνιστική της Λα Λίγκα και η αναμέτρηση προσφέρεται στην bet365 με πλήθος ειδικών!

Δεν ήταν άνετη η Θέλτα στο πιο πρόσφατο ματς της μακριά από το γήπεδό της κόντρα στην Ανδόρα για το Copa del Rey. Έπρεπε να φτάσει στην παράταση (καν. διάρκεια 1-1) για να προκριθεί, με γκολ του Μίνα σχεδόν πάνω στην ολοκλήρωσή της. Στο ισπανικό πρωτάθλημα, δεν έχει καταφέρει να πάρει νίκη τις δύο τελευταίες αγωνιστικές, καθώς έφερε “Χ” με τη Μαγιόρκα εντός (0-0) και έχασε από τη Βαλένθια εντός (1-2).

Η Εσπανιόλ έδωσε επίσης αγώνα για το κύπελλο Ισπανίας πιο πρόσφατα, με αντίπαλο την Κρίτσο Ατλέτικο εκτός και κέρδισε τελικά με ανατροπή και 1-2. Βρέθηκε να χάνει στο 6′, ισοφάρισε με τον Λέι στο ξεκίνημα του δευτέρου μέρους και πήρε τη νίκη με γκολ του Σέρχι Γκόμες στο 86′. Κέρδισε τελευταία στη Λα Λίγκα στο γήπεδό της με 4-3 τη Λεβάντε, νίκησε στα 4/5 πιο πρόσφατα ματς της στο πρωτάθλημα.

Με βάση τις αποδόσεις της bet365, τον πρώτο λόγο στο ματς έχει η Θέλτα. Όπως βλέπουμε, ο άσος είναι στο 1.95, το ”Χ” στο 3.40, και το διπλό στο 4.00.

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777