bet365

H Σουηδία φιλοξενεί την Ελλάδα για τα προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου και η αναμέτρηση προσφέρεται στην bet365 με πληθώρα ειδικών!

Με εμφατικό τρόπο επιβλήθηκε η Σουηδία επί του Κοσόβου, φτάνοντας το 3-0 μέσα στην έδρα της. Ήταν πιο απειλητική εξ αρχής και στο πρώτο μισάωρο κατάφερε να γίνει αποδοτική και να βρει τον δρόμο για τα δίχτυα. Ο Φόρσμπεργκ έβγαλε από νωρίς στην βάση την ομάδα, εκτελώντας εύστοχα πέναλτι στο 29΄. Στο 62΄, με εκπληκτικό γκολ ο Ισάκ διπλασίασε τα τέρματα με τον Κουέισον να κάνει το 3 – 0 στο 79΄. Στην 2η θέση βρίσκεται με 12 βαθμούς, στο -1 από την πρωτοπόρο Ισπανία.

Μια πολύτιμη πέτυχε η Ελλάδα επί της Γεωργίας, κερδίζοντας με 0-2 μακριά από την έδρα της. Πέτυχε το τρίποντο κυριολεκτικά στη λήξη του αγώνα. Παρ’ ολίγον προβάδισμα πήγε να πάρει η Εθνική στο 12΄, με τον διαιτητή να ακυρώνει μέσω VAR το γκολ του Παυλίδη. Σε θρίλερ εξελίχθηκε η αναμέτρηση, με τους γηπεδούχους να αμύνονται διαρκώς. Ο Μπακασέτας, απελευθέρωσε την ομάδα στο 90΄, μετά από εκτέλεση πέναλτι για το 0-1, και ακολούθησε του γκολ του Πέλκα στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου. Η “γαλανόλευκη” βρίσκεται στην 3η θέση του ομίλου με 9 πόντους, τρεις μακριά από τη 2η θέση.

Με γνώμονα τις αποδόσεις της stoiximan, προβάδισμα στο ματς έχει η Σουηδία. Αναλυτικότερα, ο άσος βρίσκεται στο 1.91, το ”Χ” στο 3.15, και το διπλό στο 4.75.